н о в и н и
 
магазин Портативка - рации, радиостанции Midland, Motorola, Kenwood, Icom, gps навигатор garmin, magellan, lowrance, mp3 плеер, магазин ноутбуков, ноутбук, ноутбуки asus, ноутбуки acer, ноутбук toshiba, ноутбук dell, ноутбук samsung, ноутбуки sony, ноутбуки цены, ноутбуки тесты, dvd плеер, портативный dvd плеер, купить dvd


 ІСТОРІЯ НАШОГО КЛУБУ

як воно було ... колись ...

            В Івано – Франківську щороку проводиться зустріч з молодими людьми з інших міст, що входять в організації плекання української мови. Подібна зустріч проводилася і в 2000р. Молоді члени клубу, які в той час ще не задумувалися над ідеєю створення клубу, забезпечували прийом і супровід цих молодих людей під час даного заходу і одночасно з цим приймали участь в цих зустрічах. Коли обмінявшись своїми досягненнями у вивченні та піклуванні про українську мову друзі із Севастополя повернулися в своє місто, майбутні одноклубники відчули, що в їхньому житті не вистачає місця де б молоді люди могли збиратися разом, проводити свій час активно, піклуючись одночасно про те, щоб молодь міста жила активніше, цікавилась проблемами свого міста та його мешканців і вчилась вирішувати їх.
          Діяльність клубу розпочалась із згуртовування молоді і проведення ряду заходів(зустрічі з цікавими людьми, походами в гори та поїздками по визначних місцях області. Одночасно з цим проводилися екологічні заходи для збереження чистоти Карпат).
          Найбільшими досягненнями клубу “Свій” стало те, що в клубі вдалося згуртувати молодих однодумців і з їх допомогою провели цілий ряд заходів і реалізували багато задумів, серед них такі, як проведення щомісячних зустрічей членів клубу з молодими митцями і виконавцями м. Івано – Франківська, тренінги по лідерству, фандрайзингу, креативності, здоровому способу життя, походи, екологічну акцію з прибирання берегу річки Бистриці Надвірнянської та берегів сріблястих водоспадів в с. Шешори. Зустрічі із молодими шанувальниками української мови і культури із м. Севастополя та Кубані.
          Основними труднощами для нашої організації були: складна процедура оформлення та реєстрації організації, невелика кількість інформаційних та фінансових ресурсів, що зумовлює труднощі в проведенні запланованих заходів.
          Особливо в роботі допомагає те , що учасники клубу добре згуртовані і кожен може бути впевненим в тому, що йому допоможуть більш досвідчені та вислухають менш досвідчені. Запорука успіху – міцна співпраця і розуміння спільних цілей в нашому клубі.
Завдяки нашій діяльності 25 молодих людей залучених до клубу та багато однодумців отримали можливість зустрічатися з цікавими особистостями(художниками, фотографами, співаками, громадськими діячами), активно проводити час і навчатись в тренінгах, походах, написанні проектів, одночасно з цим приносити користь суспільству.

Портал 'Громадський простір' : Civic Space Internet Portal Rated by PING